#anonimowemirkowyznania…

#anonimowemirkowyznania
Mirk, chyba moj #rozowypasek mnie zdradza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Od 2+ tygodni zachowuje się specyficznie dziwnie, traktuje mnie bardzo chłodno, nie ma praktycznie dla mnie czasu, ciągle gdzieś wychodzi „ze znajomymi” itd. A czerwona lampka zapaliła mi się 3 dni jak zobaczyłem, że ma założony PIN na telefonie (wcześniej nie miała).
Z telefonem prawie wcale się nie rozstaje – ja nigdy nie chciałem w to ingerować; jej telefon trzymałem chyba tylko żeby robić nim zdjęcia, nigdy nie przeglądałem jej rozmów itd.
Widzę, że ona mi nic nie powie, a ja po prostu nie chciałbym zostać na drodze. Pytałem, gadałem, ale ona mówi tylko że jest zmęczona i tak już ponad dwa tygodnie. Zamiast rozmawiać ze mną, pisze na telefonie w kółko. Wcześniej, przez ponad 3 lata tak nie było.

Zachowuję się teraz trochę jak psychol, ale czuję, że coś się kończy. I chciałbym wiedzieć dlaczego… I dlatego mam takie dziwne pytanie, macie jakieś protipy jak podejrzeć pin albo zgrać jakoś jej rozmowy z telefonu? Nie znam się na telefonach, ale to jakiś android. Chciałbym się upewnić, że mnie nie zdradza – ale coś czuję, że raczej upewnie się, że właśnie zdradza.

#zwiazki #android #technologie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri