Aplikacje bukmacherskie 2k20…

Aplikacje bukmacherskie 2k20 xD

Ostatnio z uwagi wykonywanego zawodu miałem do czynienia z dosłownie wszystkimi bukmacherami, a konkretnie z ich aplikacjami. Niektóre są tak żałosne, że nie mam pojęcia jak można je nazywać aplikacjami (patrz appka Totolotka).

Z kolei np. Fortunie rejestracja dokonywana jest na stronie, a nie w aplikacji. Naprawdę na palcach jednej ręki można zliczyć buków, którzy jakkolwiek się do apek przyłożyli.

Największym hitem i tak jest oszukiwanie buków podczas rejestracji xD Tzn. bukmacherzy mają pola na wpisanie dodatkowego kodu promo. I oczywiście chowają go (np. Betclic chowa przycisk pod info o plikach cookies xD). Bo wiadomo, że ten kod do wzięcia tylko wtedy jak zaznaczycie odpowiednie pole PODCZAS rejestracji. Wtedy i tylko wtedy. Więc po co dają ten kod, jak potem chowają to przed userami.

W każdym razie popełniłem wpis o tychże apkach. Strona założona dla sportu (żeby popisać i wdrożyć się w bukmacherkę bo w niej, że tak powiem, trochę robię). Jakbyście mieli jakieś swoje przemyślenia odnośnie znanych wałków bukmacherów to wrzucajcie.

Link do tekściora: https://www.aplikacjebukmacherskie.pl/ranking-bukmacherow-mobile-2020/

#bukmacherka #ios #android