LG G6 Recenzja prawdziwa…

LG G6 Recenzja prawdziwa (hiperbolizowana)

Opis ukrytych funkcji i rozwiązań softwarowych o których nie wiedziałeś ty ani twój doradca w media expert!

Opiszę tutaj kilka funkcji oraz rozwiązań które posiada tylko ten model, żaden inny producent nie posunął się tak daleko ze sztuczną inteligencją jak LG przy G6, g7 thinkQ to przykrywka.

1. SlowMo UI – pionierska funkcja w systemie Android, dostępna tylko na LG G6. Jeśli zawsze byłeś ciekaw, z ilu klatek składa się animacja jakiegoś programu, to opcja dla ciebie, LG posiada taką opcję, jest w stanie pokazać ci spowolniona animacje otwierania aplikacji do 1 klatki na sekundę! Tu ciekawostka, messager składa się z 8 takich klatek, a to już 8 sekund! Co ciekawe, tej funkcji nie musisz aktywować, jest dostępna po kilku dniach użytkowania, aktywuje się automatycznie.

2. LG Transformers – Używasz telefonu już kilka miesięcy i znudził ci się już np. tył telefonu? Nie nie to nie u Life’s Good, G6 pokaze ci jak w nocy kiedy będziesz słodko spał, telefon sam SAM! Zmieni twoje szkło aparatu w konfetti , ale zapytasz jak to? A tak to, po prostu, wstajesz i już, szkło samo pokryje się warstwa artystycznych pęknięć!

3. Funkcja personalizacji korpusu – używasz swojego LG już dłuższy czas w etui wyłożonym jedwabiem z ogrodu Cesarza Husug Ti, i nic nie chce się stać? Poczekaj jeszcze trochę, telefon sam zacznie rysować się, robić mikro dziury oraz odpryski na korpusie. Czy to nie killer ficzer?

4. Ochrona przed niechcianym wykonywaniem połączeń – jeśli lubisz czasami wypic i masz skłonności do dzwonienia do swoich byłych, ten telefon jest dla ciebie. LG opatentowało kilka sztuczek. Kiedy masz zamiar wyjść się ostro naj**, napić, LG włączy funkcję fast discharge, Bateria padnie szybciej niż Ukrainiec z ubera dowiezie cię od pubu. Ale gdyby czasem, trafił ci się Meksykanin i zdążył byś dojechać, telefon uruchomi sekwencje ratunkową, wtedy zobaczysz „aplikacja interfejs została zatrzymana” „proces android.phone przestał działać” oraz natychmiastowy bootloop żebyś nie chciał już dzwonić, a twój telefon poprosi o wysłanie do Szynszyla

5. Ukryty filtry w aparacie – tutaj znajdziesz coś ekstra, kiedy w końcu znudzi ci się dobry aparat w Samsungu czy HTC bez fajnych filtrów, możesz sięgnąć po G6, znajdziesz tutaj filtr mega ziarno, który aktywuję się tylko w nocy Zaraz po włączeniu aplikacji aparatu, filtr narzuci na twoje zdjęcia efekt aparatu 0.3 mpx VGA, nie będzie nic tylko ziarno, kolorowe plamy itd. po prostu retro!

6. Color display – opcja która po 2 miesiącach po zakupie, włącza na twoim ekranie żółte kropki paski i inne figury geometryczne znane z lekcji matematyki, co ciekawe dezaktywacja odbywa się poprzez wysłanie telefonu do specjalnej jednostki zwanej S.E.R.W.I.S.

7. Audio by Marsjanki – opcja dla melomanów, włączona domyślnie, obniża jakość dźwięku do poziomy radia z cukierków Marsjanki w twojej aptece.

8. Dopracowane aktualizacje – masz dosyć comiesięcznych aktualizacji na Pixelu czy xiaomi, na których czasami zdarzy się jakiś bug? Kup LG, tutaj aktualizacje są tak dopracowane że ich wydanie zajmuje firmie około 12 lat po premierze wersji systemu.

9. Funkcja chillout – pozwala na rzucanie telefonem o różne gatunki glazury i paneli, oraz kilka rodzajów betonu i asfaltu, dla odstresowania się po funkcji SlowMo.

Tekst satyryczny, ale każda z opisanych „funkcji” niesty istnieje naprawdę w nie tak przesadzonym wydaniu:) proszę bez spiny. Have fun.
#heheszki #humorobrazkowy #android #technologia #lg #smartfon #recenzja #takbylo #pasta