Mam podejrzenie że mnie…

Mam podejrzenie że mnie kobieta wali w rogi. Jesteśmy po slubie i czuję że moją rolą zostało jedynie robienie kasy. Niestety tak to wygląda i tak to widzę, nie wchodząc w szczegóły. Potrzebuję dowodów zdrady lub jej kręcenia na boku. I teraz pytanie, co robić i jak takie dowody zdobyć?
Sprawdzałem w nocy tel żony, bo ostatnio nawet do kibla go zabiera mimo że kiedyś zawsze leżał w jednym miejscu. Nigdy nie miałem ochoty szpiegowac własnej zony bo jej ufalem. Zresztą nie miałem powodu by nie ufać. Wracając do jej telefonu, było tam trochę info jak pisze z koleżankami i dostaje od nich wiadomosci typu „w pracy ciągle piszecie, będzie coś z tego? „, „chodź na dól opowiesz mi o waszym spotkaniu”.
Oczywiście nie jest to mowa o mnie, tylko o kimś innym. W weekend była niby u koleżanek, ja pracowałem. Jak wróciłem do domu to jej ciągle nie było, ale wyszła rano ze mną.
Nie nakrecalem afery, ani nie zdradził em się że swoimi podejrzeniami. Chce mieć pewność co do jej czynów, a najlepiej dowody.
Niestety nie znam się na telefonach i oprogramowaniu dlatego proszę o pomoc, najlepiej na pw. Chciałbym zainstalować jakiś program dzięki któremu mógłbym sprawdzić whats app, bo tego używa na codzień. Może SMS i do kogo dzwoni.
Jestem trochę zdesperowany i przytloczony tym, bo spadło to na mnie praktycznie z dnia na dzień. Nawet się nie zapowiadało. Sorry za chaos, piszę z pracy. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
#telefon #zdrada #feels #zwiazki #android #logikarozowychpaskow