#pcmasterrace #android #apple…

#pcmasterrace #android #apple

Całe życie używałem androida, mialem telefony i tablety z Androidem i od kilku dni jestem posiadaczem IPada, generalnie to podejrzewałem, ze fajnie się korzysta z IOSa, ale nie sądziłem ze korzystanie z tego systemu jest tak intuicyjne.

Pamietam, jak się śmiałem jak na konwencjach Appla chwalili się ze teraz można przesuwać okienko w lewo czy tam w prawo – super feature. Teraz uważam, ze to właśnie jest bardzo istotne bo to powoduje, ze korzystanie z tableta staje się płynne i proste. Mam wrażenie, ze oni po prostu przetestowali wszystkie scenariusze jak się użytkownik moze poruszać po systemie i dopracowali to do granic możliwości.

Kolejny plus appla jest taki, ze wiem ze będę miał software aktualizowany przez wiele lat. Kolega ma Iphona SE i on tez dostanie aktualizacje do ios 13, IPady wchodzą na jesieni w IpadOS, wiec wydaje mnie się, ze zrobiłem dobry zakup.

Podsumowując, jestem zadowolony i już rozumiem, gdzie Apple ma przewagę, ale nadal uważam, ze jeżeli ktoś nakleja na samochód znaczek appla to ma najebane w głowie. Samsung Tab 5e, którym tez byłem zainteresowany był kilkaset złotych droższy.

pokaż spoiler #heheszki od kilku dni mam appla i już nie mogę patrzeć na androidowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)