Potrzebą atencji i chęcia…

Potrzebą atencji i chęcia popularyzacji tej mało popularnej platformy do gier, chciałbym zaprosić wszystkich do obserwowania tagu #bestandroidgames

Zainspirował mnie oczywiście @Krx_S i jego #100oldgamechallange.
Raczej nie będe dodawał wpisów codziennie. Pod tagiem, krótkie opisy najlepszych według mnie gier na #android i może #ios, ale tutaj mam mniejsze doświadczenie. Ponadto zamieszczać będę info o najlepszych przecenach i promocjach w google play. Oczywiście panuje jakieś przeświadczenie, że na androida to szkoda kasy, dlatego nie mam zamiaru promować gównogierek za miliony monet.

Nie roszczę sobie praw do tego tagu, więc jeśli masz ochotę coś napisać to śmiało 😉

Na pierwszy rzut leci:

XCOM Enemy Within

Która akurat jest przeceniona o 60% i aktualnie kosztuje 9,09zł (normalna cena 22,99zł).

XCOM®: Enemy Within to niezależny dodatek do XCOM: Enemy Unknown i zawiera podstawową wersję gry. Za stworzenie gry odpowiada studio Firaxis, czyli studio założone przez Sida Meiera i jest odświeżeniem klasyku z początku lat 90tych. Ziemia zostaje najechana przez obleśnych ufoków i gracz dostaje do kontroli specjalny oddział komandosów mający za zadanie zbadać i pokonać wroga. Gra ma dwa tryby – strategiczny w którym zarządzamy placówką badawczą i staramy się utrzymać dobre kontakty z międzynarodowymi sponsorami agencji oraz taktyczną, gdzie prowadzimy walki. Grę polecam każdemu kto lubi gry taktyczne, turowe (niestety tych dobrych jest jak na lekarstwo), wszystkich fanów klasycznego XCOM i Sid Meiera. Gra zapewnia godziny fantastycznej rozgrywki!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tt2kgames.xcomew&hl=pl