Właśnie wrzuciłem naszą…

Właśnie wrzuciłem naszą gierkę na google play store na androida.

Gra jest płatna, nie zawiera reklam. Ma 360 poziomów do rozpykania, przynajmniej 10 godzin gry, i to raczej dla wymiatacza gier logicznych. Póki co każdy kto grał chwali i jest raczej miło zaskoczony. Marudzą raczej osoby które nie lubią gierek logicznych i nawet nie próbują podchodzić lub po namowie odbijają się z początku, cóż, nie ich typ gry.

Zaznaczam, że na androidzie to wersja beta. Nie działają jeszcze w pełni osiągnięcia, nie wiem jak będzie z zapisami stanu gry, na razie są lokalnie, może będzie zapis w chmurze.

Na google play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.BrainstormSoftware.Betelgeuse&hl=pl

Na steam:
https://store.steampowered.com/app/1244530/Betelgeuse/
Niestety na letnią wyprzedaż się chyba nie załapie przez reguły dotyczące promocji 🙁

Zamierzam za jakiś czas jak trochę dopracuję obie wersje napisać jakieś znalezisko w którym opiszę swoje przemyślenia z tworzenia tego tworu. Bo przemyśleń i porad mam chyba całkiem sporo. Jestem laikiem, nie pracowałem w branży gier także pewnie łatwo podpowiem jak zacząć taką gierkę pisać, gdzie będą trudności.

Gdyby ktoś kupił bardzo chętnie wysłucham opinii, czy to pozytywnych czy negatywnych. Jestem otwarty na krytykę, wszystko sobie notuję, wyciągam wnioski i próbuję je wcielić w życie. Niestety zasoby mam ograniczone. Pomaga mi przy tym parę osób, ale w małym zakresie, a sam mam do tego jeszcze pracę 😉

#gamedev #unity3d #steam #gry #betelgeuse #thetimehascome #android #googleplay